Aydın Emniyet Eski Müdür Yardımcısına Ağladı

Aydın ve Nazilli’de bir dönem gören yapan Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin, Bingöl’de uğradığı saldırıda şehit oldu.Bingöl’de yolda yürüyen polislere silahlı saldırıda bulunarak Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin ve...

Aydın Emniyet Eski Müdür Yardımcısına Ağladı
Aydın ve Nazilli’de bir dönem gören yapan Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin, Bingöl’de uğradığı saldırıda şehit oldu.
Bingöl’de yolda yürüyen polislere silahlı saldırıda bulunarak Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin ve Komiser Hüseyin Hatipoğlu’nu şehit eden, Emniyet Müdürü Atalay Ürker ve polis memuru Uğur Atlı’yı yaralayan 4 terörist ve 1 kişi ölü olarak ele geçirildi.
Edinilen bilgiye göre, Bingöl’ün Yenişehir Mahallesi Hükümet Caddesi üzerinde yaya olarak yürüyen İl Emniyet Müdürü Atalay Ürker ve beraberindekilere araç içerisinden uzun namlulu silahlarla saldıran teröristler, Genç ilçe girişinde pusu kuran polislerle çatışmaya girdi. Genç ilçesi Murat Nehri köprüsü kavşağında pusu kuran polisler, Bingöl’den gelerek Diyarbakır istikametine doğru seyir halinde olan teröristlerle karşılaştı. Eylemi yaptıktan sonra Genç ilçesi üzerinden kırsala kaçmaya çalışan teröristler ile güvenlik kuvvetleri arasında çıkan çatışmada 4 terörist ve teröristlerin aracında bulunan 1 kişi ölü olarak ele geçirildi. Bölgede çatışmanın devam ettiği belirtildi.
Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin’in şehit haberini alan Nazilli ve Aydında görev yapan meslektaşları müdürlerine ağladı. Menfur saldırıyla ilgili olarak geniş çaplı soruşturma başlatıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327