Bahçeşehir Koleji’nde Geleneksel Kahvaltı Çoşkusu

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Bahçeşehir Kolejinin bu seneki geleneksel kahvaltı organizasyonu Ayvalık Haliç Park Hotel’ de gerçekleştirildi. Bahçeşehir Koleji Okul-Aile Birliğinin düzenlediği kahvaltı, öğrenci, veli ve öğretmenleri...

Bahçeşehir Koleji’nde Geleneksel Kahvaltı  Çoşkusu
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Bahçeşehir Kolejinin bu seneki geleneksel kahvaltı organizasyonu Ayvalık Haliç Park Hotel’ de gerçekleştirildi. Bahçeşehir Koleji Okul-Aile Birliğinin düzenlediği kahvaltı, öğrenci, veli ve öğretmenleri keyifli bir organizasyonda bir araya getirdi.
Bahçeşehir kolejinin geleneksel kahvaltı organizasyonu, velilerin birlik- beraberlik duygularını pekiştirirken moral depolamalarını da sağladı. Kusursuz hazırlanan etkinlik de büyük coşku yaşandı. Çevredeki sivil toplum kuruluşlarına yardım sağlamayı amaçlayan kahvaltıya, okul dışından gönüllüler de katıldı. Katılımcılara teşekkür eden Okul Müdürü Semra Talay,”Böyle buluşmalarımızın her birinde Bahçeşehir Kolejli olma kültürünü daha da içselleştirdiğimizi görüyor, velilerimizin ‘ivil Toplum Kuruluşları’na yönelik duyarlılığından mutluluk duyuyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327