Bakıcı’dan Yılbaşı Sürprizi

Selçuk Belediye Başkanı Dahi Zeynel Bakıcı, 2014’ü geride bırakmaya dakikalar kala sürpriz ziyaretler gerçekleştirdi.Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, ilk ziyaretine yeni yıla hasta yatağında girecek olan vatandaşları ziyaret...

Bakıcı’dan Yılbaşı Sürprizi
Selçuk Belediye Başkanı Dahi Zeynel Bakıcı, 2014’ü geride bırakmaya dakikalar kala sürpriz ziyaretler gerçekleştirdi.
Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, ilk ziyaretine yeni yıla hasta yatağında girecek olan vatandaşları ziyaret ederek başladı. Vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Bakıcı, daha sonra ise Selçuk Akıncılar Huzurevi’ne geçti. Huzurevi’ndeki yaşlılarla tek tek ilgilenen Zeynel Bakıcı, huzurevi sakinleri ile yeni yıl pastası kesti. Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, ardından yağan yağmur ve soğuk havaya aldırmadan mahalle mahalle gezerek vatandaşları ziyaret etti.
Gece boyunca süren ziyaretlere vatandaşların evlerini de ekleyen Başkan Zeynel Bakıcı, ansızın kapısını çaldığı vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Bakıcı, evlerde yapılan ikramları geri çevirmezken, vatandaşların sorunlarını da dinledi. Zeynel Bakıcı, "İhtiyacı olan aileleri sahiplenmek ve onlara sahip çıkma kararlılığındayız. Herkesin daha rahat ortamlarda yaşamlarını sürdürmeleri için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bize düşen görev ihtiyaç halindeki insanlarımızın elinden tutmaktır" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327