Bartın’da Müzik Eğitimleri Devam Ediyor

Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanarak yürütülen Kuzey Yıldızı isimli proje etkinlikleri kapsamında düzenlenen gitar, bağlama, keman ve darbuka kurslarından oluşan müzik eğitimi...

Bartın’da Müzik Eğitimleri Devam Ediyor
Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanarak yürütülen Kuzey Yıldızı isimli proje etkinlikleri kapsamında düzenlenen gitar, bağlama, keman ve darbuka kurslarından oluşan müzik eğitimi devam ediyor.
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde Bartın il merkezi ve ilçelerinde yürütülmeye başlanan Kuzey Yıldızı isimli proje etkinlikleri kapsamında daha önce müzik eğitimi verilmeye başlanmıştı. Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanarak yürütülen Kuzey Yıldızı isimli proje etkinlikleri kapsamında düzenlenen müzik eğitimi kapsamında 28 çocuk ve gencin kursiyer olarak katıldıkları gitar kursu, bağlama kursu, keman kursu ve darbuka kursuları devam ediyor. Kurslar Kuzey Yıldızı isimli projenin aynı zamanda da ortakları arasında bulunan Bartın Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğünün Ömer Tepesi’nde bulunan Gençlik Merkezinde veriliyor. 60 gün devam edecek olan kurslar süresince belirlenen 28 kursiyer evlerinden özel servislerle alınarak, kurs sonrasında yine özel servislerle evlerine bırakılıyor. Kursiyerlere kurs süresince kullanacakları müzik aletleri Bartın Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Lojistik Şube Müdürlüğü tarafından temin edilirken, kurs sonrası müzik aletleri kursiyerlere hediye edilecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327