Başhekim Dicle’den Hastalara Ziyaret

Ağrı Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Murat Dicle ve beraberindeki hastane yönetimi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde yatan hastaları ziyaret etti.Ağrı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi hizmet binasında gerçekleşen hasta ziyaretine Ağrı...

Başhekim Dicle’den Hastalara Ziyaret
Ağrı Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Murat Dicle ve beraberindeki hastane yönetimi, Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde yatan hastaları ziyaret etti.
Ağrı Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi hizmet binasında gerçekleşen hasta ziyaretine Ağrı Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Murat Dicle, İdari İşler Müdürü M. Salih Polat, İdari İşler Sorumlusu M. Resul Yardımcı, Uz. Dr. Aytül Temuroğlu ve Dinçer Çeçen katıldı. Hastanenin çocuk servisinde tedavi gören hastaları ziyaret eden Başhekim Uz. Dr. Murat Dicle, “Bu şekilde ziyaretlerle hastanemizde yatan çocuklarımızın moral ve motivasyonunu en üst düzeyde tutmaya gayret ediyoruz. Hastane yönetimimiz bu tür etkinlikleri sık sık gerçekleştirerek hastalarımızın daima yanında olmaya çalışmaktadır” dedi.
Ziyaret esnasında çocuk hastalara oyuncak ve çeşitli hediyeler veren Başhekim Dicle ve hastane yönetimi, daha sonra hasta refakatçileri ile de bir süre sohbet ederek bilgi alışverişinde bulundular.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327