Başkan Albayrak Kırkkepenekli Mahallesi’nde Davul, Zurna İle Karşılandı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın, hizmet kervanı projesi kapsamında gittiği Muratlı’nın Kırkkepenekli Mahallesi’nde davul zurna eşliğinde büyük bir coşkuyla karşılandı.Kırkkepenekli köylülerinin kendisi...

Başkan Albayrak Kırkkepenekli Mahallesi’nde Davul, Zurna İle Karşılandı
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın, hizmet kervanı projesi kapsamında gittiği Muratlı’nın Kırkkepenekli Mahallesi’nde davul zurna eşliğinde büyük bir coşkuyla karşılandı.
Kırkkepenekli köylülerinin kendisi için hazırladığı kurbanı bağışlayarak kestirmeyen Başkan Albayrak tek tek kahvehaneleri gezerek köylülerin elini sıkıp hal ve hatırlarını sordu.
Daha sonra bir kahvehanede köylülere hitap eden Başkan Albayrak, sıcak karşılama için Kırkkepenekli sakinlerine teşekkür ederek, “sıcak ve samimi karşılamanı için teşekkür ediyorum. Kırkkepenekli artık bizim bir mahallemiz. Dolayısıyla kent merkezinde ne varsa burada da vatandaşlarımızın onu istemeye hakkı var. Bizden hizmet isteyin biz de hizmeti getirelim. Ekibimle birlikte ben hizmet için hazırım. Bundan sonra da sık sık beni burada göreceksiniz. Bugün sizi dinlemek için geldik. Sizin isteklerini almak için geldik. Yol, su, kanalizasyon sorunlarının hepsini biliyoruz. 2015 yılı ile birlikte çalışmalara başlayacağız. Sizden tek ricam bize güvenin. Hep birlikte Tekirdağ için, Muratlı için, Kırkkepenekli için çalışacağız” dedi.
Beklentilerini ve isteklerini anlatan Kırkkepenekli Mahallesi sakinleri de Başkan Albayrak’a mahallesinin sorunları hakkında bilgi verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327