Başkan Baran’dan Yeni Valiye Hoş Geldin Ziyareti

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kocaeli Valisi olarak atanan Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Valiler Kararnamesi ile Mersin Valiliğinden Kocaeli’ye atanan...

Başkan Baran’dan Yeni Valiye Hoş Geldin Ziyareti
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kocaeli Valisi olarak atanan Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Valiler Kararnamesi ile Mersin Valiliğinden Kocaeli’ye atanan Hasan Basri Güzeloğlu’nu makamında ziyaret etti. Vali Güzeloğlu’na başarılar dileyen Başkan Baran, hep birlikte güzel işler yapacaklarına inandığını vurguladı. Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, tüm Körfez halkına selam yollayarak, Kocaeli’ye gelişinde kendilerini karşılayan Belediye Başkanı İsmail Baran’a ayrıca teşekkür etti. Körfez Belediyesi olarak yapılan çalışmalar ve hizmetler hakkında da bilgiler aktaran Başkan Baran, birlik ve beraberlik içinde çalışmalar yürüteceklerini vurgulayarak Vali Güzeloğlu’na yeni görevinde başarılar diledi.
Başkan Baran’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kocaeli Valisi Güzeloğlu, “Ziyaretinizden ötürü Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Dediğiniz gibi birlik ve beraberlik çerçevesinde güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Kocaeli’ni yönetirken her kesime, her kişiye hem dokunmak hem buluşmak, hem de sevgi ve gönül köprüsü kurmak için çalışacağız. Bu süreçte misyonum görev yaparken merkezinde insan olan, tüm devlet kurumlarında ve kamu hizmet birimlerinde insana saygıyı ve insana hizmeti esas alan bir yönetim anlayışıyla çalışmak olacaktır. Halkın huzur ve güvenliği başta olmak üzere Kocaeli için elimizden geleni yapacağız. Bu bayrak yarışında yarım kalan projeler veya devam eden projelerin sonuna kadar takipçisi olacağım” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327