Başkan Başsoy’dan Belediye Birimlerine Ziyaret

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Belediyeye ait birimleri ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Gerçekleştirilen ziyaretlerde Başkan Başsoy’a Başkan Yardımcıları Karabey Atıcı, Şükrü Beyitoğlu, Halit Mutlu ve...

Başkan Başsoy’dan Belediye Birimlerine Ziyaret
Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Belediyeye ait birimleri ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Gerçekleştirilen ziyaretlerde Başkan Başsoy’a Başkan Yardımcıları Karabey Atıcı, Şükrü Beyitoğlu, Halit Mutlu ve Sami Mollaoğulları eşlik ettiler.Kaplıcalar, Taş Kesme Atölyesi ve Asfalt Üretim Tesisleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğünü ziyaret eden Başkan Başsoy ve beraberindeki başkan yardımcıları, gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldılar.Çalışanlarla kısa süre sohbet eden Başkan Başsoy "Erzincan Belediyesi olarak gece gündüz demeden hizmete devam ediyoruz. Gerçekleştirilen çalışmaların en kısa sürede tamamlanarak hemşehrilerimizin hizmetine sunmaya çalışıyoruz. Belediye hizmetlerimizin ve birçok çalışmanın odağında vatandaşımız var. Büyük bir aile olan belediyemizin her bir ferdi, daha kaliteli hizmet için var gücüyle çalışıyor. Vatandaş memnuniyeti, olmazsa olmazımız. Bunun için özveriyle çalışan tüm personellerimize teşekkür ediyorum" dedi.
Daha yeşil bir Erzincan için aralıksız çalıştıklarını belirten Başkan Başsoy Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde bulunan bitki parkında hibe olarak alınan 1450 fidanın uygun koşullarda saklanarak mevsimi geldiğinde toprakla buluşturulacağını sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327