Başkan Çelik Köyden Mahalleye Dönüşen Yerleşim Yerlerinde İncelemede Bulundu

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, başkan yardımcıları ve daire müdürleriyle birlikte daha önceden köy ve belde olan mahallelerde yapılacak projelerin yer tespiti için incelemelerde bulundu. Çelik, “Seçimlerden önce vadettiğimiz...

Başkan Çelik Köyden Mahalleye Dönüşen Yerleşim Yerlerinde İncelemede Bulundu
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, başkan yardımcıları ve daire müdürleriyle birlikte daha önceden köy ve belde olan mahallelerde yapılacak projelerin yer tespiti için incelemelerde bulundu. Çelik, “Seçimlerden önce vadettiğimiz projeleri tek tek hayata geçireceğiz” dedi.
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, yardımcıları, daire müdürleri ve teknik personel ile birlikte köy ve beldeden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde inceleme gezisi yaptı. Başkan Çelik bir günde Veziroğlu, Halıtlı, Tekeliler, Tilki Süleymaniye ve Karayenice Mahallelerini dolaşarak, halkla sohbet etti, talep ve sorunlarını dinledi. Çelik ve ekibi gittikleri her yerde büyük bir ilgiyle karşılandı.
Vadettiği projeleri hayata geçirebilmek için alan tespitinde bulunduklarını ifade eden Başkan Çelik, inceleme gezisiyle ilgili şunları söyledi:
“Ekibimizle birlikte toplanarak Şehzadeler dönemi verdiğimiz vaatleri projelendiriyoruz. Proje çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Bilindiği gibi seçildiğimizde bir yerimiz dahi yoktu. Teşkilatlanmamızı tamamladık. Binalarımızı kiralayarak, müdürlüklerimizi kurduk. Projelerimizi de hayata geçirmeye başladık. Hangi projemiz hangi mahallede gerçekleştirilebilir? Uygun alan neresidir? Bizzat başkan yardımcılarımız, daire müdürlerimiz, teknik arkadaşlarımızla birlikte yerinde incelemelerde bulunuyoruz. Muhtarlarımız da geldiğimiz mahallelerde bize eşlik ediyor. Mesai mefhumu tanımadan benimle birlikte dağ, bayır, ova gezen tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çok yakın bir zamanda projelerimiz tek tek ortaya çıkmaya başlayacak. Şehzadeler Belediyesi olarak, her türlü zorluğa rağmen, halkımıza seçimde söz verdiğimiz projeleri tek tek hayata geçireceğiz. Her şey daha güzel bir Şehzadeler için.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327