Başkan Çoban Yumurta Üreticileri Birliği Üyelerini Ağırladı

Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Afyonkarahisar Yumurta Üreticileri Birliği Başkanı Sait Evrenkaya ve beraberindeki heyet, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı makamında ziyaret...

Başkan Çoban Yumurta Üreticileri Birliği Üyelerini Ağırladı
Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Yeşilay, Afyonkarahisar Yumurta Üreticileri Birliği Başkanı Sait Evrenkaya ve beraberindeki heyet, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette, Afyonkarahisar Yumurta Üreticileri Birliği çatısı altında birleşen Afyon’daki tüm yumurta üreticilerinin gübre ve biyogaz tesisi çalışmaları konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Kurulacak tesisin arazisi konusunda Başkan Çoban’la fikir alışverişi yapan komisyon üyeleri, en kısa zamanda yatırıma başlanacağını bildirdi. Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ise, komisyon üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyarete komisyon üyeleri Bekir Yeşilay, Sait Evrenkaya, Mehmet Genelioğlu, Abdullah Mayatepek, Ahmet Genç ve yatırımcı firma yetkililerinden Pasel Mühendislik İnşaat Kurucu Ortağı Alkın Yöney ve Alternatif Power Genel Müdürü M. Cevat Evliyaoğlu da katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327