Başkan Gürlesin’den Anlamlı Ziyaret

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, şehit Jandarma Ramazan Us’un ailesi ile Kore Gazisi Selahattin Karakaş’ı evlerinde ziyaret etti.Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilk olarak şehit Jandarma Ramazan Us’un Kuşpınar...

Başkan Gürlesin’den Anlamlı Ziyaret
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, şehit Jandarma Ramazan Us’un ailesi ile Kore Gazisi Selahattin Karakaş’ı evlerinde ziyaret etti.
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilk olarak şehit Jandarma Ramazan Us’un Kuşpınar Mahallesi’ndeki evine gitti. Burada şehit Us’un annesi, kardeşleri ve yakınlarıyla bir araya gelen Başkan Gürlesin, bir süre aileyle sohbet etti. Pamukkale Belediyesi’nin şehit yakınları ve gazilere pozitif ayrımcılık yapacağını ifade eden Başkan Gürlesin, ailenin bir ihtiyacı olması durumunda belediye olarak ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğunu sözlerine ekledi.
Şehit Jandarma Us’un ailesine yapılan ziyaretin ardından Kore Gazisi Selahattin Karakaş’ın Servergazi’deki evine gidildi. Başkan Gürlesin burada da gazi ve yakınlarıyla sohbet etti. Şehit ve gaziler için ne yapılsa az olduğuna işaret eden Başkan Gürlesin, onları her zaman ayrı bir ortamda değerlendirdiğini söyledi.
Kore Gazisi Karakaş da, Kore Savaşı’nda mayına bastığını kaydederek anılarını anlattı. Gazi Karakaş, Başkan Gürlesin’in her zaman ziyaretine gelmesini istediğini iletti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327