Başkan Kadıoğlu Kadın Meclis Üyelerinden Gül Takdim Etti

5 Aralık 1934’te Anayasa’da yapılan bir değişiklikle kadınlara seçme ve seçilme hakları tanınmasının yıldönümü nedeniyle Esenyurt Belediyesi kadın meclis üyelerine Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu tarafından gül takdim edildi.Başkan...

Başkan Kadıoğlu Kadın Meclis Üyelerinden Gül Takdim Etti
5 Aralık 1934’te Anayasa’da yapılan bir değişiklikle kadınlara seçme ve seçilme hakları tanınmasının yıldönümü nedeniyle Esenyurt Belediyesi kadın meclis üyelerine Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu tarafından gül takdim edildi.
Başkan Yardımcısı Yasemin Sarıcı Aytan’ında olduğu belediye meclisine seçilmiş tüm kadın meclis üyelerini Başkan Kadıoğlu tebrik ederek gül takdim etti.
Meclis toplantısının ardından Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nu makamında ziyaret eden kadın meclis üyeleri, kadınlara verilen seçme ve seçilme hakkının 80’nci yıl dolayısıyla mutluluklarını Başkan Kadıoğlu ile paylaştılar. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ile kadınlara verilen seçme ve seçilme hakkında sohbet gerçekleştiren kadın meclis üyelerine ziyaret sonunda Başkan Kadıoğlu tarafından gül takdim edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327