BAŞKAN MANAV’DAN İBRAHİM KAYIŞ’A ZİYARET

AK Parti Bartın İl Başkanı Hüseyin Manav, Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış’ı ziyaret etti.Ziyarete Tanıtım-Medya Başkanı Murat Yıldırım, Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Zengin, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar...

BAŞKAN MANAV’DAN İBRAHİM KAYIŞ’A ZİYARET
AK Parti Bartın İl Başkanı Hüseyin Manav, Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış’ı ziyaret etti.
Ziyarete Tanıtım-Medya Başkanı Murat Yıldırım, Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Zengin, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez’de katıldı. Karşılıklı bilgi alışverişi şeklinde yapılan ziyarette, Bartın Özel İdare Genel Sekreteri İbrahim Kayış köylere şuanda özel idare olarak çocuk parkı, durak ve çok yakında bank dağıtılacağını açıkladı.
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Manav ziyarette yaptığı konuşmada, "2002 öncesinde köylerimizin en büyük sorunun yol ve suydu. AK Parti döneminde ise bu sorunların tamamı çözüldü. Görüldüğü üzere köylerde çocuk parkı, bekleme durakları, aile sağlığı merkezleri yapıldı. 2015 yılında köylerimize Köydes’den 5 buçuk trilyon para aktarıldı. AK Parti, Mustafa Kemal Atatürk’ün meclis sözü olan, ’Köylü Milletin Efendisidir’ sözünün gereğini yerine getirdi" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327