Başkan Özgüven Yeni Yıla Ziyaretlerle Girdi

Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, 2015’e saatler kala, sevgi evlerinde kalan çocukları, huzurevi sakinlerini ve hastanelerde tedavi gören hastaları ziyaret etti.Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven ve eşi İlkay...

Başkan Özgüven Yeni Yıla Ziyaretlerle Girdi
Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, 2015’e saatler kala, sevgi evlerinde kalan çocukları, huzurevi sakinlerini ve hastanelerde tedavi gören hastaları ziyaret etti.
Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven ve eşi İlkay Özgüven ilk olarak Coşkun ailesine misafir oldu. Başkan Özgüven, aile fertleri ile yakından ilgilenerek onlara çeşitli hediyeler verdi. Ailenin ikiz kızları ile sohbet eden Özgüven, gençlere tavsiyelerde bulunarak okumalarını istedi ve yeni yıllarını kutladı. Sevgi evlerindeki çocuklarla da bir araya gelen Özgüven çifti, çocuklarla birlikte pasta kesti, sevinçlerine ortak oldu. Huzurevi sakinlerini de unutmayan Başkan Özkan Özgüven ve eşi İlkay Özgüven’i Huzurevi Müdürü Cumali Akçay karşıladı. Akçay, ziyaretlerinden dolayı Özgüven çiftine teşekkür etti. Huzurevi sakinlerini her fırsatta ziyaret ederek yanlarında olmayı istediğini kaydeden Başkan Özgüven, huzurevi sakinlerinin kendilerine emanet olduğunu söyleyerek yeni yıllarını kutladı. Daha sonra hastane ziyareti gerçekleştiren Özgüven, 2015’in ilk saatlerinde dünyaya gelen çocukları görüp hayırlı uzun ömürler dileğinde bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327