Başkan Selahattin Gürkan, Fırıncı İlkokulu’nu Ziyaret Etti

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi ilçesine bağlı Fırıncı Mahallesi’nde bulunan Fırıncı İlkokulu’nda öğrencilerle bir araya geldi.Başkan Gürkan, öğrencilere bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulundu. Yeni...

Başkan Selahattin Gürkan, Fırıncı İlkokulu’nu Ziyaret Etti
Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi ilçesine bağlı Fırıncı Mahallesi’nde bulunan Fırıncı İlkokulu’nda öğrencilerle bir araya geldi.
Başkan Gürkan, öğrencilere bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulundu. Yeni eğitim-öğretim yılı dolayısıyla Fırıncı İlkokulu’nda öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Başkan Gürkan, burada öğrencilere hediyeler de verdi. Öğrencilere bazı tavsiyelerde bulunan Başkan Gürkan, “Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum. Öğretmenlik kutsal bir meslektir. Bu mesleğe başladığımda mesleği çok sevebilir miyim dedim. Daha sonra çocuklara baktım kendi evlatlarımız gibi sevmeye başladık. Ve çocuklarımıza ailelerinden bir baskı uygulandığında, ailelerine baskın yapıyorduk, yani çocuklarımızı o kadar benimsemiştik. Çocuklarımızın başarılı olması milli eğitimin temel amaçlarından iyi öğrenci, vatana, millete yararlı bireyler olarak yetiştirmektir. Öğretmenlerinizi sınıfta dinleyip konuyu iyi anlamanız lazım. Bütün faaliyetlerimizin başında temizlik gelmekte ve temizliğe önem vereceğiz” dedi.
Battalgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Atilla Mutlu ise, Başkan Gürkan’ın öğrencilerle bir araya gelmesinden memnuniyet duyduğunu belirterek, “Okulumuzda olmanız ve bizlere destek vermeniz eğitimci biri olarak çok teşekkür ediyorum. Okulun sorunları hakkındaki görüşleriniz ve yardımlarınızdan dolayı sonsuz teşekkür” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327