Başkan Toltar, Bingöllüler Derneğini Ziyaret Etti

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ilçedeki Bingöllüler Derneği’ni ziyaret etti.Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’a Bingöllüler Derneği ziyaretinde Meclis Üyesi Halit Ekici, Belediye Başkan Yardımcıları ve teknik birim müdürleri...

Başkan Toltar, Bingöllüler Derneğini Ziyaret Etti
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ilçedeki Bingöllüler Derneği’ni ziyaret etti.
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’a Bingöllüler Derneği ziyaretinde Meclis Üyesi Halit Ekici, Belediye Başkan Yardımcıları ve teknik birim müdürleri eşlik etti. Dernek lokalinde Dernek Başkanı Ercan Güneş ve yönetimi ile kahvaltıda bir araya gelen Başkan Toltar Bingöllülerin görüş, öneri, sıkıntı ve sorunlarını dinledi. Dernek ziyaretlerinde kısa sürede yapılan yatırımlar hakkında bilgiler veren Başkan Toltar, “Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar ilçemizdeki alt yapıda, üst yapıda, parklarda ve sosyal alanlardaki eksiklikleri gidermek için ekiplerimiz sürekli olarak çalışma halindeyiz. Bu çalışmalarımızı hükümetimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve teknik birimlerimiz ile birlikte istişare yaparak ve öncelikleri belirleyerek ilçemizde ki ulaşım, eğitim, çevre, toplu konut, imar, işsizlik ve doğalgazdaki eksiklik, sıkıntı ve sorunları minimize etmek ve çözmek için çalışmalar yapıyoruz. Göreve gelmeden önce halkımıza seçim beyannamemizi açıkladık. Bu projelerin hayata geçmesi için çalışacağız. Bu çalışmayı da ortak akılla STK’lar, kamu kurumları ve Dilovası halkı ile birlikte yapacağız. Derneklerimize bu çalışmalarımızda büyük işler düşüyor. Bizlere destek olsunlar. Çalışmalarımız esnasında fikir alışverişinde bulunsunlar. Derneklerimizi önemsiyoruz. Onların ve bizim tek gayemiz sıkıntı ve sorunlarından arınmış daha güzel bir Dilovası’dır” dedi.
Dilovası Bingöllüler Derneği Başkanı Ercan Güneş ve yönetimi, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve beraberindekilere derneklerinde misafir etmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327