Başkan Usta, Kentsel Dönüşüm Sempozyumu’nda Konuşacak

2’nci Uluslararası Kentsel Dönüşüm Sempozyumu’na katılacak olan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, “Türkiye’de Kentsel Dönüşüm Süreci” başlıklı oturumda “Belediyelerde Kentsel Dönüşüm Uygulamalarına İlişkin...

Başkan Usta, Kentsel Dönüşüm Sempozyumu’nda Konuşacak
2’nci Uluslararası Kentsel Dönüşüm Sempozyumu’na katılacak olan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, “Türkiye’de Kentsel Dönüşüm Süreci” başlıklı oturumda “Belediyelerde Kentsel Dönüşüm Uygulamalarına İlişkin Örnek Çalışmalar” başlıklı bir konuşma yapacak.
Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası (HKMO) tarafından Antalya’da düzenlenen 2’nci Uluslararası Kentsel Dönüşüm Sempozyumu’nda bir konuşma yapacak.
Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan sempozyum, 11-12 Eylül Perşembe-Cuma 2014 tarihleri arasında Antalya Harrington Park Resort Otel’de gerçekleştirilecek. Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın da bir konuşma yapacağı sempozyuma, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in yanı sıra Türkiye’nin değişik bölgelerinden belediye başkanları ile konuyla ilgili üst düzey bürokratlar katılacak. Kentsel dönüşümle ilgili bilinmesi gereken konular ve hukuki süreçler ile Türkiye’deki örnek uygulamaların ele alınacağı sempozyumda Türkiye, Almanya ve İsviçre’den de birçok akademisyen konuşmacı olarak yer alacak.
Başkan Hasan Tahsin Usta, sempozyumda ikinci gün gerçekleştirilecek olan “Türkiye’de Kentsel Dönüşüm Süreci” başlıklı oturumda “Belediyelerde Kentsel Dönüşüm Uygulamalarına İlişkin Örnek Çalışmalar” başlıklı bir konuşma yapacak.
Sempozyumda; Belediye Başkanları Bakışı ile Kentsel Dönüşüm, Türkiye’de Arazi Yönetimi, Avrupa’da Arazi Yönetimi, Türkiye’de Kentsel Dönüşüm Süreci, Avrupa Birliği’nde Kentsel Dönüşüm Süreci” başlıklı oturumlar ile “Arazi Yönetimi ve Kentsel Dönüşüm Değerlendirilmesi” adı altında bir forum gerçekleştirilecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327