Başkan Yazgı: "türkiye Eğitimde Ciddi Yol Kat Etti"

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı 2014-2015 eğitim öğretim yılı dolayısıyla yayınladığı mesajında öğrencilerin, öğretmenlerin ve anne babaların yeni eğitim öğretim yılını kutladı.Belediye Başkanı Yazgı, açıklamasında...

Başkan Yazgı:
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı 2014-2015 eğitim öğretim yılı dolayısıyla yayınladığı mesajında öğrencilerin, öğretmenlerin ve anne babaların yeni eğitim öğretim yılını kutladı.
Belediye Başkanı Yazgı, açıklamasında Türkiye’nin eğitim öğretim alanında önemli bir yol kat ettiğine vurgu yaparak, “2014- 2015 eğitim öğretim yılına başlayacağımız bu günde geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, onlara en iyi imkanları sağlamaya çalışan, evlatlarını okutmak için seferber olan anne babalarımızın, yurdun dört bir yanında fedakarlık örneği göstererek yeni nesiller yetiştiren saygıdeğer öğretmenlerimizin yeni eğitim öğretim yılı sevincini en samimi duygularla paylaşıyoruz. Türkiye’miz birçok alanda olduğu gibi eğitim alanında da önemli bir yol kat etti. Eğitim açısından da diğer ülkelerle yarışır hale geldi. Eğitime yapılan yatırımın Türkiye’nin yükselen geleceğine yapılan bir yatırım olduğu bilinciyle hareket eden hükümetimiz, teknolojinin de eğitim alanında son derece verimli kullanıldığı, çocuklarımızın ruhsal ve fiziksel sağlıklarının ön planda tutulduğu, yeni bir eğitim sistemi inşa etti. Sunulan yeni eğitim olanaklarıyla bir eğitim öğretim yılına daha başlayan geleceğimizin teminatı öğrencilerimizi, cefakar anne babalarımızı ve fedakar öğretmenlerimizi kutluyor, tüm eğitim camiasına başarılar diliyorum" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327