Başkana Doğum Günü Sürprizleri

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, gün boyu doğum günü sürprizleri ile karşılaştı.Ersoy, huzurevini ziyaret etti. Burada bir yaşlının doğum günü partisinin kutlandığını gören Ersoy, pastayı kesti. Ersoy, belediyeye döndüğünde ise,...

Başkana Doğum Günü Sürprizleri
Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, gün boyu doğum günü sürprizleri ile karşılaştı.
Ersoy, huzurevini ziyaret etti. Burada bir yaşlının doğum günü partisinin kutlandığını gören Ersoy, pastayı kesti. Ersoy, belediyeye döndüğünde ise, bu kez personelinin kendisi için hazırladığı pastayı kesti. Ersoy’a bir doğum günü sürprizi ise Havran Fatih Belediyespor futbolcuları ve yönetiminden geldi. Takım halinde başkanı ziyaret eden heyet, futbol sahası ve oyuncuların yer aldığı ilginç görünümlü doğum günü pastasını ikram etti. Ersoy, pastayı futbolcular ile birlikte kesti.
Belediye Başkanı Ersoy, günün son sürprizini akşam eve gittiğinde yaşadı. Ailesinin hazırladığı pastayı gören Başkan Ersoy, "Gün boyu kaç tane pasta kestiğimi hatırlamıyorum. Gerek telefon, gerek sosyal medya üzerinden, gerekse bizzat ziyaret edip doğum günümü kutlayan bütün dostlara ayrı ayrı teşekkür ederim" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327