Başsavcı Bingül’e Ziyaretler Sürüyor

Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ünsal Ağaoğlu, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül’ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül,...

Başsavcı Bingül’e Ziyaretler Sürüyor
Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ünsal Ağaoğlu, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül’ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Cumhuriyet Başsavcısı Ünal Bingül, Emniyet Müdürü Karabörk ve İl Jandarma Komutanı Ağaoğlu’na ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek teşekkür etti.
Başsavcı Bingül, Polis ve Jandarma Teşkilatı’nın vatandaşın huzurunu sağlamakla birlikte başarılı operasyonlara imza attıklarını belirterek, "Emniyet ve Jandarma teşkilatımız, günümüzde hem araç-gereç, hem de personel olarak çok iyi konumda. Güvenlik hizmetinin yanı sıra vatandaşın can ve mal güvenliğini, toplumun huzur ve refahını sağlamak adına görevini ifa etmeye devam ediyor. Polisimize, Jandarma teşkilatımıza sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327