Bebeğinize Kim Göz Kulak Oluyor?

Bebevo markası ile faaliyet gösteren şirketlerden Evotronics’in kurucu ortağı Özgür Eralp, “Teknoloji sayesinde, Bebevo ile artık bebeğiniz uyurken, kimseye ihtiyaç duymadan gönül rahatlığıyla günlük işlerinizi yapabilir, ya da geceleri...

Bebeğinize Kim Göz Kulak Oluyor?
Bebevo markası ile faaliyet gösteren şirketlerden Evotronics’in kurucu ortağı Özgür Eralp, “Teknoloji sayesinde, Bebevo ile artık bebeğiniz uyurken, kimseye ihtiyaç duymadan gönül rahatlığıyla günlük işlerinizi yapabilir, ya da geceleri defalarca yatağınızdan kalmaya gerek olmadan bebeğinizi, sıcak yatağınızdan çıkmadan görebilirsiniz.’’ dedi.
Bebek bakımının oldukça zahmetli bir iş olduğunu söyleyen Eralp, “Çoğu zaman günün büyük bir bölümünü bebeğin yanında geçirmek, bedensel olarak olduğu kadar yüksek konsantrasyon ve dikkat gerektirdiği için aslında zihinsel olarak da yıpratıcıdır. Bunu elbette bebek bakanlar çok daha iyi bilirler, ve özellikle zaman zaman küçük molalar alabilmek gerçekten bu süreci daha rahat geçirmeniz ve yıpranmamanız içinde oldukça önemlidir.” diye konuştu.
“Bebevo bebeğiniz uyurken, ya da zaman zaman güvenli bir alanda oyun oynaması için yalnız bıraktığınız küçük aralıklarda bile onu kontrol edebilmenin artık çok kolay olmasını sağlıyor.Teknolojiden, tıpkı hayatımızdaki bir çok alanda olduğu gibi burada da biraz destek alarak, bebekler için geliştirilen vidyo monitörleri ya da bir başka adıyla görüntülü bebek telsizleri bu işi yapmanın belki de en kolay ve keyifli yolu.” Diyen Evotronics’in kurucu ortağı Özgür Eralp konu hakkında yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Burada önemli olan bebeğinizi istediğini zaman, evinizin herhangi bir noktasından, ya da belki de yan komşunuza gittiğinizde bile görüntülü olarak takip edebilmeniz. Gerçek anlamda bebeğinizi sadece görüntülü iletişim yapan ürünler kullandığınızda güvende hissedeceksiniz. Telsiz gibi sadece ses iletişimi yapan bir ürün kullandığınızda ise, içinizde her zaman bir kuşku ve endişe olacaktır.
’’Gerçekten de yazının başlığındaki gibi bebeğinize göz-kulak olmak, siz O’ndan uzaktayken bile artık mümkün. Üstelik artık görüntülü iletişim yapan ürünler, sadece sesle iletişim yapan telsizlerin fiyatlarına inmişken. Görüntülü iletişim yapan ürünlerin ana fonksiyonu dışında bir çok yan faydaları da mevcut. Örneğin dilerseniz bebeğinize müzik dinletebilir, ya da kendi sesiniz ile onu rahatlatmak istediğinizde de bunu yine uzaktan yapabilirsiniz. Gündüz olduğu kadar, gece görüş özelliği sayesinde bu ürünler ile geceleri de bebeğiniz ses çıkardığında yanına gitmeden durumunu kontrol edebilir ve gönül rahatlığı ile uykunuza kaldığı yerden devam edebilirsiniz.’’
Özgür Eralp son olarak ’’Teknoloji sayesinde, Bebevo ile artık bebeğiniz uyurken, kimseye ihtiyaç duymadan gönül rahatlığıyla günlük işlerinizi yapabilir, ya da geceleri defalarca yatağınızdan kalmaya gerek olmadan bebeğinizi, sıcak yatağınızdan çıkmadan görebilirsiniz.’’ diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327