Berfin Bulut kimdir? Gelevera Türküsü performansı-İZLE

O Ses Türkiye izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. TV 8'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışması 7'den 70'e herkesi ekranlara kilitlerken 18 yaşındaki Berfin Bulut adlı yarışmacı muhteşem sesi ve söylediği Karadeniz Türküsüyle herkesi kendine hayran bıraktı. 4 jüriyi de mest eden Berfin Bulut için jüri tüm imkanlarını sundular.

Berfin Bulut kimdir? Gelevera Türküsü performansı-İZLE
BERFİN BULUT adalı yarışmacı 18 yaşında olmasına rağmen O Ses Türkiye'ye damga vurdu.  Zor bir türkü olan Gelevera Türküsünü söyleyerek  Berfin Bulut Twitter'ı salladı.  Sosyal medyada TT olan Berfin Bulut şimdiden yarışmanın favori yarışmacıları arasında gösteriliyor.

Şarkıya girdiği anda tüm salonu ve ekran başındaki izleyicileri kendine hayran bırakan Berfin Bulut'un Gelevera Türküsü büyük beğeni topladı. O Ses Türkiye'de dün gecenin adından en çok söz ettiren yarışmacısı 18 yaşındaki Berfin Bulut için 4 jüri üyesi de döndü ama o hakkını Athena Gökhan'dan yana kullandı.

Berfin Bulut kimdir?

TV8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu, Gökhan Özoğuz, Ebru Gündeş, Hadise, Mazhar Alanson ve Özkan Uğur'un jüri üyeliğini yaptığı O Ses Türkiye izleyenleri ekran başına kilitledi.

Yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelen O Ses Türkiye'de bir çok yarışmacı performanslarını sergiledi.

Yarışmaya İstanbul'dan katılan 18 yaşındaki Berfin Bulut seslendirdiği “Koyverdin Gittin Beni” şarkısıyla jüriyi ve izleyenleri etkiledi. 4 jüri üyesini de kendisine döndürmeyi başaran Bulut, seçimini Gökhan Özoğuz'dan yana kullandı.

Berfin Bulut kimi seçti?

Berfin Bulut yoluna Gökhan Özoğuz'un takımında devam edecek. Yarışmacı, dönen jüri üyelerinin arasından Athena Gökhan’ı seçince, Özoğuz da bu işe çok sevindi ve ayağa kalkarak Berfin'e sarıldı.
 


Twitter'ı salladı!

Alper Özarslan: Kız bir "hey gidi Karadeniz" dedi ben Egeden titredim helal sana Berfin Bulut
Hamza Şamlıoğlu: Rabbim ses vermiş yahu!
Elmin Xalilov: Futbola gore O Ses'e baxammadim, indi baxiram. Berfin Bulut cempion ola biler, hele hele Gokhanladisa
Bahar: Berfin Bulut helal olsunn
merve daban: O ses berfin bulut şimdiden belli ...
E.U: Bu seneki favorilerim Halil Akıl, Emincan İçer, Deha Duygu Sayar ve Berfin Bulut
AAA: Berfin Bulut çok iyi söyledi helal
Yunus Emre AKDAĞ:? Harbiden çok iyi ses
Kamil Başkın:? Berfin Bulut Gelevera Deresi'yle jüriyi mest etti


Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2014, 08:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327