BEŞİKTAŞ’TA BİR BİNANIN İKİNCİ KATI ÇÖKTÜ

Beşiktaş Arnavutköy’de iki katlı bir binanın ikinci katı toprak kayması nedeniyle çöktü. Çökme sırasında binada kimsenin olmaması büyük bir faciayı önledi.Olay, saat 06.00 sıralarında Beşiktaş Arnavutköy Sekbanlar Caddesi üzerindeki...

BEŞİKTAŞ’TA BİR BİNANIN İKİNCİ KATI ÇÖKTÜ
Beşiktaş Arnavutköy’de iki katlı bir binanın ikinci katı toprak kayması nedeniyle çöktü. Çökme sırasında binada kimsenin olmaması büyük bir faciayı önledi.
Olay, saat 06.00 sıralarında Beşiktaş Arnavutköy Sekbanlar Caddesi üzerindeki iki katlı bir binada meydana geldi. Gece saatlerinde süren yağış nedeniyle toprak kayması meydana geldi. Kayan toprak iki katlı bir binanın ikinci katına düştü. Kaymanın etkisiyle binanın ikinci katı çöktü. Olayın yaşanması üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin yaptığı araştırma sonucunda binada kimseye rastlanmadı. Heyelan sırasında binada kimsenin olmaması ise büyük bir faciayı önledi.
Öte yandan katın çökmesi nedeniyle kattaki eşyalarda dışarıya saçıldı. Olaydan sonra halen daha toprak parçalarının kaydığı gözlenirken, yeşil alandaki ağaçların devrildiği, çimlerin ise birbirinden ayrıldığı görüldü.
Polis ekipleri olayla ilgili incelemelerini sürdürüyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327