Bilecikspor Ara Transfer Döneminde 7 Futbolcu Renklerine Bağladı

Bilecik 1. Amatör Lig’de mücadele eden Bilecikspor, ara transfer döneminde 7 futbolcuyu renklerine bağladı.Lige takım kuramadığı için 1 hafta geç başlayan Bilecikspor, ara transfer dönemini iyi değerlendirdi. Takıma kazandırılan yeni isimler...

Bilecikspor Ara Transfer Döneminde 7 Futbolcu Renklerine Bağladı
Bilecik 1. Amatör Lig’de mücadele eden Bilecikspor, ara transfer döneminde 7 futbolcuyu renklerine bağladı.
Lige takım kuramadığı için 1 hafta geç başlayan Bilecikspor, ara transfer dönemini iyi değerlendirdi. Takıma kazandırılan yeni isimler içinde göze çarpan isim olarak ilk imzayı atan Bilecik Edebalispor’lu Hidayet Tepe oldu. Konu hakkında açıklama yapan Bilecikspor Başkanı İsmail Cinoğlu, ara transfer döneminde 1’i kaleci olmak kaydıyla toplam 7 oyuncu ile anlaştıklarını belirtti. Cinoğlu, “Bu takımı biz devraldığımızda lisans paralarını federasyona yatırmanın son günüydü. Bu takım ilk maçına çıkamadı ve eski 3 puanla bu lige başladı. Şu an Allaha şükür orta sıralarda yerimizi koruyoruz. Bir maçımız eksik ve liderle aramızdaki 10 puan farkı var. Bu hafta pazar günü liderle ile aynı puanda olan 1308 Osmaneli Belediyespor ile maçımız var. Bu maçın önemi Osmaneli sahasının tadilattan sonraki ilk maç. Bu maçta yeni transferlerimizi göreceğiz ve takıma katkı sağlayacaklarını inanıyorum. Ara transfer döneminde oyuncularıma az da olsa alacaklarını dağıtık. Allah onlardan razı olsun, herhangi bir sorun çıkarmıyorlar. Elimizdeki imkanları biliyorlar ve gönülden oynuyorlar” dedi.
Yeni transfer Hidayet Tepe ise; 2005 senesinde futbola profesyonel olarak başladığı takımına geri döndüğü için çok mutlu olduğunu belirterek, “Yuvama döndüm, Bilecik’te futbol deyince akla gelen takım Bilecikspor ve bu takımı ikinci yarı daha iyi yerlere taşıyacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327