Bilecik’te ’atatürk Ve Bayrak Yürüyüşü’ Hazırlıkları

Bilecik’te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle yapılacak olan Atatürk ve Bayrak yürüyüşü için gerekli komite kurularak yetkili mercilere müracaat yapıldı.Yapılacak olan yürüyüş, 29 Ekim Çarşamba günü saat 17:00’da Bilecik Edebali...

Bilecik’te ’atatürk Ve Bayrak Yürüyüşü’ Hazırlıkları
Bilecik’te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle yapılacak olan Atatürk ve Bayrak yürüyüşü için gerekli komite kurularak yetkili mercilere müracaat yapıldı.
Yapılacak olan yürüyüş, 29 Ekim Çarşamba günü saat 17:00’da Bilecik Edebali Stadı önünden Cumhuriyet meydanda son bulacak. Bu yürüyüş için Bilecik Adliyesi ve Bilecik Valiliğine gerekli müracaatlarını yapan Komite Başkanı olan Atatürkçü Düşünce Derneği Bilecik Şube Başkanı Feyzi Köse, tertip komitesinin, Necati Yıldırım, Necmettin Yağcıoğlu, Rifa Yılmaz, İsmail Garip, Soner Serin, Gökay Şimşek ve kendisinden oluştuğunu belirtti. Köse, "Atatürk ve Bayrak yürüyüşü 29 Ekim Çarşamba günü saat 17:00’da Edebali stadı yanından toplanıp, 6 Eylül Caddesi ve Tevfikbey Caddeleri üzerinden yürüyerek Cumhuriyet meydanına varılacak. Burada Cumhuriyetimize, Atatürk’ümüze ve bayrağımıza sahip çıktığımızı haykırmak için tüm halkımızı bayrağını al da gel diye davet ediyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327