banner333

Bollywoood Antalya'ya taşındı

Antalya'nın turistik otelleri ve birbirinden güzel tatil yöreleri Bollywood'un işgaline uğruyor. Antalya her yıl olduğu gibi bu yılda Hint'li sinemacılara ev sahipliği yapıyor.

Bollywoood Antalya'ya taşındı

Hindistan sinemasının kalbi Bollywood, Antalya'da film çekim sezonunu açtı. Her yıl olduğu gibi bu yaz da kentin turistik otelleri ve tatil yöreleri, Hint sinemacıların çekim ekipleri tarafından işgal edildi.
Antalya'nın 5 yıldızlı oteli Sera'nın iskelesine dev film seti kuruldu. 2015 sezonunda vizyona girecek bir filmin çekimleri için Hindistan'dan gelen 100 kişilik ekip, Antalya'daki sette gece gündüz çalışıyor. Filmin senaryosu hakkında bilgi vermeyen prodüksiyon firması, yardımcı oyuncuları ve figüranları da Antalya'dan seçti. Firma, F Ajans aracılığıyla 1 hafta çalışacak 50 kişilik figüran kadrosu oluşturdu.

Sera Otel iskelesindeki düğün sahnesi çekimlerinde renkli görüntüler oluştu. Saatler süren nikah sahnesi hazırlıklarında Hindistan'dan gelen başrol oyuncuları geleneksel kıyafetleriyle ilgi çekti. Hint filmi için Sera Otel'in yanı sıra, Antalya'nın turistik mekanları Tünektepe ve Kaleiçi'nde de çekimler  

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2014, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327