Bowling Turnuvasında Bu Kez Sağlıkçılar Yarıştı

Şanlıurfa Halk Sağlığı Merkezi çalışanları, dünyanın modasını, lezzetlerini ve eğlencesini bölge halkının ayağına getiren Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nce düzenlenen Bowling Turnuvasında yarıştı.Sporun sağlığa...

Bowling Turnuvasında Bu Kez Sağlıkçılar Yarıştı
Şanlıurfa Halk Sağlığı Merkezi çalışanları, dünyanın modasını, lezzetlerini ve eğlencesini bölge halkının ayağına getiren Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nce düzenlenen Bowling Turnuvasında yarıştı.
Sporun sağlığa faydasına dikkati çekmek amacıyla düzenlenen turnuva, katılımcılar kadar izleyenlere de keyifli saatler yaşattı. Halk Sağlığı Haftası nedeniyle, “Toplum ve birey sağlığında sporun önemine ve faydalarına dikkat çekmek” amacıyla düzenlenen turnuva, takımların tatlı rekabetine sahne oldu. Takım ruhunu canlı tutmak, moral depolamak, yorgunluk atmak ve eğlenceli bir gün geçirmek isteyenlerin buluştuğu turnuvada dereceye giren takımlara kupaları verildi.
SPORCULARA PASTA
Bowling turnuvası, katılımcı takım oyuncularına olduğu kadar Şanlıurfa Piazza’ya güzel bir gün geçirmek için gelenlerin de, farklı bir etkinlik izleyerek mutlu zaman geçirmelerine olanak tanıdı. Turnuva, kazananlar ve kaybedenlerin sporun centilmenliğine yakışır bir ruhla hep birlikte neşe içinde pasta kesimiyle sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327