Bucaspor’da Osmanlıspor Maçı Hazırlıkları

Devre arası kampını Antalya’da tamamlayıp İzmir’e dönen Bucaspor, hafta sonu oynayacağı Osmanlıspor maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Takımdaki değişimin zaman içinde gerçekleşeceğini belirten Bucaspor Teknik...

Bucaspor’da Osmanlıspor Maçı Hazırlıkları
Devre arası kampını Antalya’da tamamlayıp İzmir’e dönen Bucaspor, hafta sonu oynayacağı Osmanlıspor maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürüyor. Takımdaki değişimin zaman içinde gerçekleşeceğini belirten Bucaspor Teknik Direktörü Mustafa Bahadır ise, taraftardan anlayış beklediklerini belirterek, “Sonuçta elimizde sihirli değnek yok” dedi.
PTT 1. Lig ekiplerinden Bucaspor, Antalya’da yaptığı bir haftalık devre arası kampını tamamlayıp, kendi tesislerine geçti. Günde çift idman yapan sarı-lacivertli ekip, daha çok teknik ve taktik çalışmalara ağırlık veriyor. Çalışmalara, idmanda takım arkadaşıyla çarpışarak sakatlanan Burak’ın dışında tam kadro devam eden İzmir ekibi, ligin ikinci yarısına Osmanlıspor karşılaşmasıyla başlayacak.
BAHADIR: "TARAFTAR İYİ BİR BUCASPOR İZLEYECEK"
Zirve takipçisi Osmanlıspor’la yapacakları maçın hazırlıklarını sürdürdüklerini belirten teknik direktör Mustafa Bahadır, “Benim anlayışımda pas yapan, mücadele eden, rakibi oynatmayan bir takım görüntüsü var. Taraftarlar iyi bir Bucaspor izleyecek. Biraz sabır gerekiyor. Elimizde sihirli değnek yok ki dokunup değiştirelim hemen. Osmanlıspor maçında Luiz de dahil olmak üzere Erkan ve İskender’le 3 eksiğimiz var zaten” dedi.
“BİR HAFTALIK KAMP YETERLİ DEĞİL”
Yaptıkları bir haftalık kampın yeterli olmadığını söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, “Doğal olarak takım bir haftada hazırlanamaz. Zamanla bu eksikliklerimizi gidereceğiz. Bunu da zaten çift idmanlarla, özel grup antrenmanlarıyla yapıyoruz. Sabah akşam bu açığımızı gidermeye çalışıyoruz” diye konuştu.
"OLUMLU GERİ BİLDİRİMLER OLDU"
Süresinin kısa olmasına rağmen kampın faydalı yönlerinin de olduğunu anlatan Bahadır şöyle konuştu:
“Kamp faydalı oldu ama bir hafta daha olsa daha iyi olacaktı. Fiziksel olarak oyun felsefesi olarak sıkıntı vardı takımda. Bu kadar kısa zamanda en azından kendi anlayışımızı takıma verdiğimize inanıyorum. Çünkü olumlu geri bildirimler oldu. Bilmeyen arkadaşlarımız bizi tanıdı. Bu anlamda kamp faydalı oldu”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327