Burcu Esmersoy, eski eşinin yeni sevgilisini öğrenince ne yapacağını şaşırdı!

İki ay önce boşandığı eşinin oyuncu Berrak Tüzünataç'la birlikte olmaya başladığını öğrenen Burcu Esmersoy, muhabirlerin yanında ne yapacağını şaşırdı. Cümlelerini kısa kesen Esmersoy, apar topar mekandan ayrıldı.

Burcu Esmersoy, eski eşinin yeni sevgilisini öğrenince ne yapacağını şaşırdı!

15 ay önce yurt dışında nikah masasına oturan sunucu Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz, 2 ay önce tek celsede boşandı. Suyabatmaz, boşanmadan kısa süre sonra oyuncu Berrak Tüzünataç ile görüntülendi. Bir etkinliğe katılan Esmersoy, eski eşinin aşk kaçamağını öğrenince şaşkınlığa uğradı.

BERRAK VE BERK BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİ

Berk Suyabatmaz, önceki akşam Bomonti'de başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç ile kahve içerken görüntülendi. Gazetecileri fark edince koşar adımlarla mekanın iç kısmına geçen ikili, kısa süre sonra mekandan ayrı ayrı çıktılar.

Berrak Tüzünataç ile Berk Suyabatmaz

ESKİ EŞİNİN YENİ SEVGİLİSİNİ DUYUNCA ŞOKE OLDU

Bir davete katılan Burcu Esmersoy, muhabirlerin özel hayatıyla ilgili sorular soracağını öğrenince ellerini ovuşturmaya başladı. Esmersoy, 2 ay önce boşandığı eşi Berk Suyabatmaz'ın oyuncu Berrak Tüzünataç'la birlikte olduğunu duyunca ne yapacağını bilemedi. Tüzünataç ve Suyabatmaz'ın ilişkilerinin onlar evliyken başlamadığını söyleyen Esmersoy, "İki bekar insan. Eğer ilişkileri varsa da beni hiç ilgilendirmez" dedi.

APAR TOPAR AYRILDI

Her zaman samimi ve eğlenceli kişiliğiyle bilinen güzel sunucunun gergin halleri ise dikkatlerden kaçmadı. Morali bozulan sunucu, apar topar muhabirlerin yanından ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327