banner333

Bursa'da bir ilke daha imza atılıyor!

İş dünyası için her detayın düşünüldüğü; teknik, güvenlik, sosyal açıdan dünya standartlarında olan EFE TOWERS İş Kuleleri; Bursa’nın, Türkiye’nin ve dünyanın en prestijli markaları ve bu markaların arasında yer almak vizyon sahibi ,firmalar için inşa edildi.

Bursa'da bir ilke  daha imza atılıyor!

EFE TOWERS İş Kuleleri; Bursa’nın, Türkiye’nin ve dünyanın en prestijli markaları ve bu markaların arasında yer almak isteyen, vizyon sahibi firmalar için inşa edildi. 

  EFE TOWERS  2 kuleden oluşmakta. Her bir kulede 2 adet otopark katı, 1 bodrum katı, 1 dükkan katı ve üstlerde 16 ofis katı olmak üzere Toplam 98 ofis ve 8 dükkandan oluşmaktadır. Ofis Katı Metrekare Dağılımı: Standart ofis katı toplam 750 m2 130m2 230m2 240m2  net alana sahip 3 adet ofisten oluşmaktadır. 600m2 net alana sahip tek ofis olarak da kullanım imkanı sağlanmaktadır. Betonarme kat yüksekliği 4,16m., ofislerin tavan yüksekliği net 3 m’dir. Dükkan Metrekare Dağılım 8 Dükkan farklı metrekarelerde isteğe bağlı olarak bölümlendirilebilmekte, 1.Bodrum katı, dükkan eklentisi olarak kullanılabilmektedir. Diğer Bilgiler: *Büyük ofisler kendi içerisinde sigara içme alanına (Balkon) sahiptir Küçük ofisler için her katta, ortak sigara içme alanı (Balkon) bulunmaktadır. *Kapalı otopark alanı mevcuttur. EFE TOWERS İş Kuleleri; Bursa’nın, Türkiye’nin ve dünyanın en prestijli markaları ve bu markaların arasında yer almak isteyen, vizyon sahibi firmalar için inşa edildi. 
 
EFE TOWERS  2 kuleden oluşmakta. Her bir kulede 2 adet otopark katı, 1 bodrum katı, 1 dükkan katı ve üstlerde 16 ofis katı olmak üzere Toplam 98 ofis ve 8 dükkandan oluşmaktadır. Ofis Katı Metrekare Dağılımı: Standart ofis katı toplam 750 m2 130m2 230m2 240m2  net alana sahip 3 adet ofisten oluşmaktadır. 600m2 net alana sahip tek ofis olarak da kullanım imkanı sağlanmaktadır. Betonarme kat yüksekliği 4,16m., ofislerin tavan yüksekliği net 3 m’dir. Dükkan Metrekare Dağılım 8 Dükkan farklı metrekarelerde isteğe bağlı olarak bölümlendirilebilmekte, 1.Bodrum katı, dükkan eklentisi olarak kullanılabilmektedir. Diğer Bilgiler: Büyük ofisler kendi içerisinde sigara içme alanına (Balkon) sahiptir *Küçük ofisler için her katta, ortak sigara içme alanı (Balkon) bulunmaktadır. *Kapalı otopark alanı mevcuttur. 


 
 BİNA ÖZELLİKLERİ 


 DEPREMLERDE MAKSİMUM GÜVENLİDİR.

Sağlamlık Efe Towers’ın en başta gelen önemli özelliklerinden biridir. Bina temelinde 240 adet 1m çapında 17m derinliğinde Fore Kazık sistemi kullanılmıştır. Yapı statik çözümlemesinde "Deprem Sonrası Hemen Kullanılacak Binalar"da kullanılan (örn.hastaneler) ve en yüksek katsayı olan 1.5 yapı önem katsayısı  baz alınarak statik şekillendirilmiştir. 

  YANGINA KARŞI HAZIRLIKLIDIR.

Efe Towers tasarlanırken tüm mühendislik alanlarında kendi dalının uzmanları ile yol alınmıştır. Yüksek yapı olduğu için yangın yönetmeliklerine uyulmuş, yangın danışmanı gözetiminde UL listeli - FM onaylı ve EN standartları ön planda tutularak tüm tasarım yapılmıştır.Tüm cihazlar yangın yönetmeliği ve standartlara uygun alınmış ve sertifikalandırılmıştır. 
 


ÜST DÜZEY KORUMALIDIR

Efe Towers iş kulelerinde güvenlik en yüksek seviyede düzenlenmiştir. İki kule girişi ve otopark girişlerinde kartlı geçiş uygulaması mevcuttur.Her kullanıcı asansörlerde de bulunan kartlı sistemle yalnızca kartına tanımlanan kata ulaşım sağlayabilmektedir. Diğer katlara ulaşamamaktadır. Her iki kule 24 saat güvenlik personeli ve DVR kamera sistemi ile izlenmekte, kayıt altına alınmaktadır. 
 
 ISITMA-SOĞUTMA KONUSUNDA DUYARLIDIR.

Isıtma soğutma sistemi olarak Mitsubishi Electric VRF Heat Recovery sistemi kullanılmıştır. Bu sistem sayesinde aynı ofis içerisinde farklı mekanlarda, birinde ihtiyaca göre ısıtma yapılabilirken diğerinde soğutma yapılabilmektedir. Tüm ofislerde Mitsubishi Electric Marka taze hava cihazı ile iklimlendirme yapılmış olup cam açmadan mekandaki kullanılmış hava temizlenebilmektedir. 
 
ÖZEL CEPHE SİSTEMİ

 
Tüm cephede iç dış temperli özel reflekte cam kullanılarak ısı kayıpları ve güneşin uv etkileri minimize edilmiştir ayrıca ofislerin tüm bölümlerinde güvenlikli açılır pencereler bulunmaktadır. 
 

 İŞE ODAKLILIK VE KESİNTİSİZ HİZMET  

Efe Towers’ ta 2 adet 825 kw. jeneratör mevcut olup elektrik kesintisinde yapının tüm fonksiyonları hiçbir kesintiye uğramadan, bina tamamiyle çalışmaya devam edebilmektedir. Asansörler Otis marka olup 2.5 m/sn. hızda çalışmaktadır.  300 tonluk su deposu ve Hidrofor sistemi bulunmaktadır.  
 
HİZMET VE AYRICALIKLAR

Yaklaşık 20 kişilik bir ekipten oluşan Profesyonel  Bina Yönetim Sistemi, Otel rezervasyonu, restaurant rezervasyonu,  Rent a car organizasyonu, çiçek gönderimi vs . hizmetlerde sizlere destek sağlayacak VIP Assistance Hizmeti. **Crowne Plaza Bursa’da kullanabileceğiniz, Nymphaea Thermal Spa,Sunset 19 A'la Carte Restaurant,Konaklama,Toplantı,Laundry hizmetlerinde özel indirim sağlayan Efe Towers VIP Privilege Card. Teknik Servis, Özel Güvenlik, Housekeeping hizmetleri. 

 

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2017, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner326