Bursaspor istiyor, Fernandao yeni hocasını bekliyor

Bursaspor'un transfer görüşmesi yaptığı Fernandao'nun yeni gelecek teknik adamı beklediği ve planını ona göre çizeceği belirtildi. Yeşil Beyazlılar da bu gelişmenin ardından görüşmeleri dondurdu. Timsah'ta amaç yeni sezon öncesi Fernandao'yu kiralayıp, maaşının bir kısmını üstlenmek.

Bursaspor istiyor, Fernandao yeni hocasını bekliyor

Bursaspor transfer çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yeşil Beyazlılar, geçmiş dönemde Bursaspor'da forma giyen ve şu anda Fenerbahçe'nin futbolcusu olan Fernandao ile ilgili görüşmelerini de sürdürüyor. Timsah'ın transfer için Brezilyalı futbolcuyla ön görüşmeyi yaptığı öğrenilirken, tecrübeli kramponun Fenerbahçe'den aldığı maaş kafalarda soru işareti bıraktı.

MAAŞI SORUN OLDU

Aldığı ücretin yanı sıra Fernandao'nun Bursaspor'un kurmaylarına; “Yeni gelecek teknik direktörü beklemek istiyorum. Önceliğim Fenerbahçe. Ancak burada bir gelecek göremezsem, Bursaspor'a dönmeyi ben de isterim” dediği ifade edildi. Bursaspor da bu gelişmenin ardından bu transferi beklemeye aldı. Timsah'ta amaç yeni sezon öncesi Fernandao'yu kiralamak ve oyuncunun maaşının bir kısmını üstlenmek.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 18:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327