Büyükşehir Belediyesi Aşevi Kurban Bağışlarını Bekliyor

Her gün binlerce ihtiyaç sahibine yemek sağlayan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Aşevi, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle hayırsever vatandaşların kurban bağışlarını bekliyor.Belediyeden yapılan açıklamada, Büyükşehir Belediyesi’nin...

Büyükşehir Belediyesi Aşevi Kurban Bağışlarını Bekliyor
Her gün binlerce ihtiyaç sahibine yemek sağlayan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Aşevi, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle hayırsever vatandaşların kurban bağışlarını bekliyor.
Belediyeden yapılan açıklamada, Büyükşehir Belediyesi’nin kendi imkânlarıyla ve bağışta bulunan hayırsever vatandaşların katkılarıyla önemli bir sosyal yardım merkezi haline dönüştüğü belirtilen aşevinin, yılın 12 ayı binlerce gerçek ihtiyaç sahibine ulaştığına dikkat çekildi. Açıklamada, “Yaşlı ve evinden çıkamayacak durumda olan vatandaşlarımıza özel servis yapan Büyükşehir Belediyesi Aşevi, her sene olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da duyarlı ve hayırsever vatandaşlarımızın bağışlarını bekliyor. Yemek yardımı alacak vatandaşların gerçek ihtiyaç sahibi olup olmadığının ciddi araştırmalarla tespit edildiği Büyükşehir Belediyesi Aşevi’ne bağış yapmak isteyen kişi ve kuruluşlar için kurban bedeli 560 TL olup, vatandaşlar bağış ödemelerini Ziraat Bankası Merkez Şubesi veya Porsuk Şubesi, İş Bankası Hamamyolu Şubesi, Vakıflar Bankası Merkez Şubesi’ne yapabilecekler. Kurban Bağışı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler 231 60 60 numaralı telefonu arayabilirler” denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327