Çağdaş Avukatlar Grubu’ndan Seçim Açıklaması

İstanbul Barosu başkanlık seçimi öncesi adliye önünde açıklama yapan Çağdaş Avukatlar Grubu adayı Avukat Ayhan Erdoğan, “Grubumuz İstanbul Barosu’nda emeği ve demokrasiyi savunan ilk ve tek grup olarak bu seçimde yerini alacaktır”...

Çağdaş Avukatlar Grubu’ndan Seçim Açıklaması
İstanbul Barosu başkanlık seçimi öncesi adliye önünde açıklama yapan Çağdaş Avukatlar Grubu adayı Avukat Ayhan Erdoğan, “Grubumuz İstanbul Barosu’nda emeği ve demokrasiyi savunan ilk ve tek grup olarak bu seçimde yerini alacaktır” dedi.
Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi önüne gelen Çağdaş Avukatlar Grubu üyesi yaklaşık 50 avukat burada bir basın açıklaması yaptı. Grup adına açıklama yapan Başkan Adayı avukat Ayhan Erdoğan, "Grubumuz İstanbul Barosu’nda emeği ve demokrasiyi savunan ilk ve tek grup olarak bu seçimde yerini alacaktır. Çağdaş Avukatlar olarak bölgede savaş değil barış istiyoruz. Barışı savunmaya devam edeceğiz” dedi.
Meclise sunulan polisin yetkilerinin genişletilmesi çalışmalarını eleştiren Avukat Erdoğan göreve geldiklerinde mücadele edeceklerini sözlerine ekledi. Avukatlara karşı şiddet olayları yaşandığını öne süren Avukat Erdoğan göreve geldiklerinde bu durumlarla mücadele edeceklerini belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327