Çalinan Motosiklet Kısa Sürede Bulundu

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde çalınan bir motosiklet, polisin sıkı takibi neticesinde kısa sürede bulundu.Olay, Camiatik Mahallesi Çiğdem Sokak’ta bir evin önünde meydana geldi. İddiaya göre, Malkara Organize Sanayi Bölgesi’nde demircilik...

Çalinan Motosiklet Kısa Sürede Bulundu
Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde çalınan bir motosiklet, polisin sıkı takibi neticesinde kısa sürede bulundu.
Olay, Camiatik Mahallesi Çiğdem Sokak’ta bir evin önünde meydana geldi. İddiaya göre, Malkara Organize Sanayi Bölgesi’nde demircilik işiyle uğraşan Ahmet Aksay’a ait 80 GD 103 plakalı motosiklet, öğle saatlerinde ortalıktan kayboldu. Durumu polise bildiren Aksay, motosikletinin çalındığını ihbar etti.
Olay yerine gelen polis ekipleri, başlattıkları geniş kapsamlı arama çalışması sonucu motosikletin, 100. Yıl Caddesi’yle Londra Asfaltı Caddesi’nin kesiştiği yerde olduğunu tespit etti.
Motosikletin bulunmasıyla ilgili konuşan Aksay, "Motosikletim çok şükür kısa zamanda bulundu. Huzurluyuz. Böyle şeylerin yaşanmasını istemiyoruz. Malkara polisinden Allah razı olsun. Hırsızlık olayı üzücü bir olay, yaşanmasını istemediğimiz bir olay. Biz memleketin bir ucundan kalkıp bir ucuna ekmek parası için geliyoruz, iş mi şimdi bu yani" dedi.
Motosikleti bırakıp kayıplara karıştığı iddia edilen şahıs için yakalama çalışması başlatıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327