Çapa Makinesine Sıkışan Çiftçinin Ayakları Koptu

Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde tarlasını süren bir çiftçinin ayakları, çapa makinesine sıkışarak koptu.Edinilen bilgiye göre, Gölpazarı Paşalar mevkisinde tarlasını sürmek isteyen İrfan Erdem (73) sol ayağını çapa makinesine kaptırdı....

Çapa Makinesine Sıkışan Çiftçinin Ayakları Koptu
Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde tarlasını süren bir çiftçinin ayakları, çapa makinesine sıkışarak koptu.
Edinilen bilgiye göre, Gölpazarı Paşalar mevkisinde tarlasını sürmek isteyen İrfan Erdem (73) sol ayağını çapa makinesine kaptırdı. Ayağını makineye kaptıran Erdem’in, acı ile çırpındığı sırada diğer ayağı da makineye sıkıştı. Olay yerinde bulunan İrfan Erdem’in eşi, durumu hemen sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen 112 acil sağlık ekipleri bilekten ayağı kopan Erdem’in olay yerinde ayağını bularak, organ nakil kabına koydu. Sıkışarak kopan diğer ayağı ise Bilecik İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri tarafından sıkıştığı yerden çıkarttı.
Yaralı Erdem, olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından kopan iki ayağıyla birlikte Gölpazarı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Erdem, daha sonra Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi.
Erdem’in hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327