-çayırlı Camii’nin Son Minare Tamamlandı

Korkuteli’de Geçen yıl yapımına başlanan ve tamamlanmasına için yoğun çaba sarf edilen Çayırlı Camisinin 4. Minaresi tamamlandı. 4. Minarenin aleminin takılmasıyla minare hizmete girdi.Tamamlandığında Korkuteli’ne inşa edilen en büyük...

-çayırlı Camii’nin Son Minare Tamamlandı
Korkuteli’de Geçen yıl yapımına başlanan ve tamamlanmasına için yoğun çaba sarf edilen Çayırlı Camisinin 4. Minaresi tamamlandı. 4. Minarenin aleminin takılmasıyla minare hizmete girdi.
Tamamlandığında Korkuteli’ne inşa edilen en büyük camisi olacak olan Çayırlı Camii’nde inşasına başlanan 4. Minare tamamlandı ve alemi de takıldı. Yüzde 80’ı tamamlanan caminin 4. Minaresi de alemi takılmasıyla hizmete başladı. Çayırlı Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği’nin kontrolünde yapılan cami inşaatı tamamen vatandaşların, hayırseverlerin bağışıyla yapılıyor. Tamamlandığında Çayırlı Camii ilçenin en büyük camisi olacak. Geçtiğimiz günlerde Antalya Valisi Muammer Türker, cami inşaatını inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Çayırlı Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği yöneticileri, günün her saati camide yapım çalışmalarını yakinen takip ederek cami ve minarenin bir an önce tamamlanması için yoğun gayret gösteriyorlar.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327