Cep Harçlıklarıyla Aldıkları Hediyeleri Roman Çocuklara Dağıttılar

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyesi gençler, cep harçlıklarıyla satın aldıkları hediyeleri Roman çocuklara dağıttı.Hamdibey Mahallesi’nde Ayvalık Roman Kültürünü Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği binasında...

Cep Harçlıklarıyla Aldıkları Hediyeleri Roman Çocuklara Dağıttılar
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyesi gençler, cep harçlıklarıyla satın aldıkları hediyeleri Roman çocuklara dağıttı.
Hamdibey Mahallesi’nde Ayvalık Roman Kültürünü Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği binasında gerçekleşen hediye dağıtımına mahalleli çocuklar kadar aileleri de ilgi gösterdi. Noel baba kılığına giren gençler yıl başı hediyelerini Roman çocuklara dağıttı. Çocuklar büyük sevinç yaşadı.
Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Lütfü Kotan, Ayvalıklı gençlerin bir araya gelmesiyle oluşturdukları Gençlik Meclisi’nin birçok sosyal projeyi hayata geçirdiğini kaydetti. 2015 yılına girerken Noel babanın Roman mahallesinde yaşayan minik çocuklara hediye dağıtmasının da bu projelerden sadece bir tanesi olduğunu vurgulayan Kotan, "Çocuklarımızın yüzünü bir nebze olsun güldürebildiysek ne mutlu bize” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327