Çerkezköy Belediyesi’nden Akülü Araç

Engellilerin yanında olmaya devam eden Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy Belediyesi, engelli vatandaşlara teslim etmek üzere akülü araç aldı.Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü yetkilileri, yeni kurulan bir müdürlük olmasına...

Çerkezköy Belediyesi’nden Akülü Araç
Engellilerin yanında olmaya devam eden Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy Belediyesi, engelli vatandaşlara teslim etmek üzere akülü araç aldı.
Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü yetkilileri, yeni kurulan bir müdürlük olmasına rağmen engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşların şimdiye kadar olan taleplerini gerçekleştirme bağlamında önemli çalışmalar yapıldığını belirtti. Şimdiye kadar toplamda 2’si akülü olmak üzere 4 adet tekerlekli sandalye, 4 adet elektronik hasta karyolası ve 4 adet işitme cihazının ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığı, talepte bulunan vatandaşlara periyodik olarak hasta bezi yardımı da yapıldığı ifade edildi.
Önümüzdeki dönemde de aynı hassasiyetle faaliyetlerin devam edeceğini belirten yetkililer, şu anda alım süreci devam eden 6’sı akülü toplam 12 tekerlekli sandalyenin de kısa sürede ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını kaydetti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327