Ceylanpınar’da Sosyal Aktivite Merkezi Açıldı

Uluslararası Ortadoğu Barış Araştırmaları Merkezi’nin desteği ile Ceylanpınar Sosyal Hizmet Müdürlüğü’nde sosyal aktivite alanlarının açılışı gerçekleştirildi.Açılışta bir konuşma yapan Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar...

Ceylanpınar’da Sosyal Aktivite Merkezi Açıldı
Uluslararası Ortadoğu Barış Araştırmaları Merkezi’nin desteği ile Ceylanpınar Sosyal Hizmet Müdürlüğü’nde sosyal aktivite alanlarının açılışı gerçekleştirildi.
Açılışta bir konuşma yapan Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, aile bütünlüğünün korunması ve aile refahının artırılmasına yönelik sosyal hizmet faaliyetlerine devam edeceklerini söyledi.
Demirkol, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın hizmet dönüşümleri kapsamında nüfusu 50 binin üzerinde olan yerleşim birimlerinde Sosyal Hizmet Merkezleri açma çalışmalarının devam ettiğini hatırlattı. Demirkol, “Bu bağlamda açılış çalışmalarını devam ettiğimiz Ceylanpınar ilçemizde Sosyal Hizmet Merkezimizin il faaliyeti olarak Uluslararası Ortadoğu Barış Araştırmaları Merkezi Ajansı’nın sosyal hizmet merkezi binamız içerisinde oluşturmuş olduğu sosyal aktivite merkezinin açılışını gerçekleştirdik. Sosyal aktivitelerimiz bilgisayar laboratuarı, oyun salonu ve kütüphanemizle inşallah Ceylanpınar halkına hizmet edeceğiz. Sadece Ceylanpınar’daki vatandaşlarımız değil aynı zamanda Suriye’den kentimize göç eden misafirlerimizin de yararlanmaları için seferber edilen bu materyaller inşallah uzun soluklu ve uzun süreli bir şekilde kullanılacak ve amacına hizmet edecektir” dedi.
Ceylanpınar’da Uluslararası Ortadoğu Barış Araştırmaları Merkezi ajansının desteği ile kurulan Sosyal Aktivite Merkezi’nin açılışına Ceylanpınar Kaymakamı Musa Sarı, Belediye Başkan Vekili Cemal Boz, Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Ramazan Beşkat ve davetliler katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327