Cezaevindeki Ağabeyine Uyuşturucu Götüren Gence 2 Yıl Hapis

Samsun’da cezaevinde tutuklu bulunan ağabeyine uyuşturucu götürdüğü iddia edilen 16 yaşındaki bir kişi, 2 yıl 1 ay 1 gün hapis cezasına çarptırıldı.Olay, Samsun Kapalı Cezaevi’nde 2013 Ekim ayında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre,...

Cezaevindeki Ağabeyine Uyuşturucu Götüren Gence 2 Yıl Hapis
Samsun’da cezaevinde tutuklu bulunan ağabeyine uyuşturucu götürdüğü iddia edilen 16 yaşındaki bir kişi, 2 yıl 1 ay 1 gün hapis cezasına çarptırıldı.
Olay, Samsun Kapalı Cezaevi’nde 2013 Ekim ayında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, C.K.(16), cezaevinde tutuklu bulunan ağabeyi A.K.’yi ziyarete gitti. Ziyaret sırasında A.K.’nin şüpheli hareketler sergilemesi üzerine, yapılan üst aramasında iç çamaşırına gizlenmiş bir miktar esrar maddesi ele geçti. A.K., esrarı kendisine kardeşi 16 yaşındaki C.K.’nin getirdiğini söyledi. Gözaltına alınan C.K. ise suçunu kabul etti ve kendisinin de uyuşturucu kullandığını ileri sürdü.
C.K., hakkında "kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak ve cezaevine yasak madde sokmak" suçlarından dava açıldı. Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde bugün görülen davanın son duruşmasında C.K., 2 yıl 1 ay 1 gün hapis cezasına çarptırıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327