Chp Eski Gençlik Kolları Başkanı Belovacıklı Son Yolculuğuna Uğurlandı

Bir süredir kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat eden CHP eski Gençlik Kolları Başkanı Hasan Belovacıklı, Kocatepe Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.Bir süredir hastanede kanser tedavisi gören...

Chp Eski Gençlik Kolları Başkanı Belovacıklı Son Yolculuğuna Uğurlandı
Bir süredir kanser tedavisi gördüğü hastanede vefat eden CHP eski Gençlik Kolları Başkanı Hasan Belovacıklı, Kocatepe Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Bir süredir hastanede kanser tedavisi gören 65 yaşındaki CHP eski Gençlik Kolları Başkanı Hasan Belovacıklı vefat etti. Belovacıklı için Kocatepe Camii’nde cuma namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Belovacıklı’nın oğlu İsa ve yakınları başta olmak üzere CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş ile CHP Parti Meclisi üyeleri ve partililer katıldı. Cenaze namazı öncesi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Baykal ve Karayalçın cami avlusunda bir süre ayaküstü sohbet etti. Cenaze namazının ardından Belovacıklı’nın naaşı cenaze aracına taşındı. Hasan Belovacıklı’nın naaşı, memleketi Sinop’un Gerze ilçesinde defnedilecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327