Chp Kadın Kollarından, 25 Kasım Açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman Kadın Kolları Başkanlığı tarafından, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü münasebetiyle, bir basın açıklaması düzenlendi.Parti binasında düzenlenen basın açıklamasına,...

Chp Kadın Kollarından, 25 Kasım Açıklaması
Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman Kadın Kolları Başkanlığı tarafından, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü münasebetiyle, bir basın açıklaması düzenlendi.
Parti binasında düzenlenen basın açıklamasına, CHP Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş, CHP Adıyaman Kadın Kolları Başkanı İlhan Küçüker ile partililer katıldı.
Kadına yönelik yapılan şiddeti nefretle kınadığını belirterek basın açıklamasını okuyan CHP Adıyaman Kadın Kolları Başkanı İlhan Küçüker, “2014 Türkiye’sinde kadınlar öldürülüyor, çocuklar öldürülüyor. Kadın cinayetleri, kadın intiharları, taciz, tecavüz olayları artarak devam ediyor.
Kadınları yok sayan onun emeği ve bedeni üzerinden hak iddia eden bu zihniyete karşı bulunduğumuz her noktada kadın olmanın ortak paydasında örgütlenerek ve dayanışma ilişkilerimizi güçlendirerek mücadele edeceğiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327