Chp’li Yeni Başkan Nazan Dönmez: "gruplaşmaya Karşıyım"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ödemiş İlçe Başkanı Nazan Dönmez, partide gruplaşmalara karşı olduğunu belirterek, "Benim için kişilerin çıkarlarından çok partimin çıkarları gelir" dedi.Resmi olarak geçtiğimiz hafta ataması yapılan...

Chp’li Yeni Başkan Nazan Dönmez:
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ödemiş İlçe Başkanı Nazan Dönmez, partide gruplaşmalara karşı olduğunu belirterek, "Benim için kişilerin çıkarlarından çok partimin çıkarları gelir" dedi.
Resmi olarak geçtiğimiz hafta ataması yapılan CHP’nin yeni Ödemiş İlçe Başkanı Nazan Dönmez, bir basın açıklaması yaptı. Dönmez, şu açıklamalarda bulundu:
"Tüzüğümüz gereği yönetim kurulumuz kendi içinden oy birliği ile şahsımı başkan seçerek beni onurlandırdılar. Başkanlığım MYK’dan onay gördükten sonra Ödemiş örgütünün de kabul ve destek görmek beni bir kez daha onurlandırdı. Bu zor ve onurlu görevi başarıyla götürebilmemin tek şartı sizlerin desteği olacaktır. Görevimi sizlerin desteği ve önerileriyle başarıya ulaştıracağıma inanıyorum. Ödemiş CHP örgütümüzde gruplaşmaya ve ayrışmaya karşıyım. Benim için kişilerin çıkarlarından çok partimin çıkarları gelir."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327