Çiçekçiyi Eterle Bayıltıp Öldürdüler

Büyükçekmece’de çiçekçi Adem Şahin, akrabası ve 3 arkadaşı tarafından bıçaklanarak hayatını kaybetti. Zanlıların cinayet günü Şahin’in dükkanına gelerek sohbet etmeleri, güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.Büyükçekmece’de...

Çiçekçiyi Eterle Bayıltıp Öldürdüler
Büyükçekmece’de çiçekçi Adem Şahin, akrabası ve 3 arkadaşı tarafından bıçaklanarak hayatını kaybetti. Zanlıların cinayet günü Şahin’in dükkanına gelerek sohbet etmeleri, güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.
Büyükçekmece’de 30 Eylül’de eşi tarafından kayıp müracaatı yapılan çiçekçi Adem Şahin’in cesedi bulunmuş, polis olayla ilgili soruşturma başlatmıştı.
Olayı araştıran Cinayet Büro Amirliği dedektifleri, Şahin’in dükkanının güvenlik kameralarını inceledi. Polis kayıtlarda Şahin’in uzaktan akrabası olan İ.Y. ve yanında bulunan bir kişi ile birlikte olay günü iş yerinden ayrıldığını tespit etti. Polis tarafından gözaltına alınan İ.Y. sorgusunda 3 arkadaşı ile birlikte olayı gerçekleştirdiğini itiraf etti. Bunun üzerine olaya karışan Y.S. (24), S.A. (22), E.Y. (21) ve İ.Y. (24) polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
Şüphelilerin, tapuları Adem Şahin’in eşinin üzerine bulunan iki daireyi sattırıp, parayı kendi zimmetlerine geçirmeyi amaçladıkları öğrenildi. Olay günü Şahin’in iş yerine önce uzaktan akrabası olan İ.Y.’nin geldiği, ardından S.A. isimli şahsın dükkana geldiği ve üçünün birlikte maktulün arabasına bindikleri belirlendi.
Şahin’e arabada eter koklatarak bayıltan zanlıların, Y.S. ve E.Y. ile buluşarak cinayeti gerçekleştirdikleri ortaya çıktı. Zanlıların Adem Şahin’in dükkanında oturmaları ve sohbet etmeleri, güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye görüntülendi.
Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri ve Büyükçekmece Asayiş Büro Amirliği ekiplerince ortak operasyon ile yakalanan Y.S. (24), İ.Y. (24), E.Y. ve S.A. (22) çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327