Coldwell Banker, Kuşadası’nda

Dünyanın ilk ve en köklü gayrimenkul şirketi Coldwell Banker’ın Kuşadası’ndaki "Platin Ofisi", düzenlenen açılış töreni ile hizmete başladı.Dünyada 6 kıtada, 51 ülkede, 3 bin ofisi ve 100 bin danışmanı ile hizmet veren ve yaklaşık...

Coldwell Banker, Kuşadası’nda
Dünyanın ilk ve en köklü gayrimenkul şirketi Coldwell Banker’ın Kuşadası’ndaki "Platin Ofisi", düzenlenen açılış töreni ile hizmete başladı.
Dünyada 6 kıtada, 51 ülkede, 3 bin ofisi ve 100 bin danışmanı ile hizmet veren ve yaklaşık 250 milyar dolara yakın sattığı mülk değeri ve 6 milyar dolara yakın hizmet bedeli geliri olan Coldwell Banker, Türkiye’de büyüyor.
Kuşadası’nda Turgut Özal Bulvarı’nda hizmete giren ’Platin Ofisi’nin açılış töreni, Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, Kuşadası Ticaret Odası Meclis Başkanı Mahmut Öztaş, Coldwell Banker Türkiye Ülke Direktörü Dr. Gökhan Taş ile Coldwell Banker yöneticileri ve seçkin davetlilerin katılımıyla gerçekleşti.
Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Dr. Gökhan Taş, açılışta yaptığı konuşmada: "Coldwell Banker olarak Kuşadası’nda ’Platin Ofisi’mizi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ticari gayrimenkul, lüks gayrimenkul, proje pazarlama ve konut gayrimenkul danışmanlığında en iyi hizmeti sunan şirketimiz, sektöründe her zaman prestijin, gücün ve yeniliğin öncüsü olmuştur. Türkiye,’de bir yıl gibi kısa bir sürede hızla büyüyerek ve yaygınlaşarak 15 ilde 53 ofise ulaştık. Hedefimiz 2016 sonunda 250 ofis ile 2500 gayrimenkul danışmanına ulaşmak. Şu andaki büyüme hızımıza baktığımızda hedeflerimize çok daha önce ulaşacağımızı görüyoruz. Coldwell Banker Kuşadası Platin Ofisi’mizin başarılı çalışmalara imza atacağına ve Türkiye’deki büyüme hedeflerimize ulaşmamıza büyük katkı sağlayacaklarına yürekten inanıyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327