"Daha iyisini oynayacağız"

Karabükspor galibiyetiyle Bursaspor camiasında yüzler gülüyor. Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er, "Hepimiz taşın altına elimizi koyacağız. Ayağa kalktık, şimdi koşma zamanı" dedi.

"Daha iyisini oynayacağız"

Bursaspor Teknik direktörü Mustafa Er, 14 günlük lisansı bittiğinden dolayı basın mensuplarına özel röportaj verdi.

Karabükspor maçı sonrası Er, “Çok mutluyuz. Bu galibiyete çok ihtiyacımız vardı. Olmazsa olmazımız kazanmaktı. Gerginlik vardı. Çünkü uzun süren bir seriden sonra çıkış yakalamamız gerekiyordu. Taraftarımıza da teşekkürler. Bütün arkadaşlarımız gayret gösterdi. Bu maçtan çıkartacağımız da çok ders var. Belki 3 farklı kazandık ama dersler çıkarmalıyız. Kalan maçlarda sıkıntı yaratacak konular var.

Konyaspor maçı önemli. Pazartesi günü oynanacak. Uzun süre var. Kendi saha ve seyircimiz önünde daha iyi oynayacağız. Taraftarımızla birlikte çok farklı bir havaya gireriz.

Ben oyuncularımız kalitesine çok güveniyorum. Ellerinden geleni her şeyi yapacaklarını biliyorum. Hepimiz taşın altına elimizi koyacağız. Ayağa kalktık, şimdi koşmaz zamanı.

Her maçın farklı bir şifresi var. Geçen sene Trabzonspor maçı farklıydı, Göztepe farklıydı bugünkü maç çok farklıydı. Duygu ve düşünceyle kazanacağına inanıyorsan kazanıyorsun. Gerginlikten dolayı oyun kalitemiz düşüktü. Çünkü sonuç çok önemliydi. Bundan sonra daha sağlıklı oynayacağız.

Asla maçı bırakmamalıyız. Biz büyük camiayız. Oyuncularımızla beraber bu sinerjiyi sahaya yansıtmak zorundayız.“

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327