Dalyan’da Grup Gündoğarken Rüzgarı Esti

Ortaca Belediyesi Ekin Bülteni tarafından bu yıl 14.’sü gerçekleştirilen “Ekin Sanat Günleri”, Dalyan mahallesinde Grup Gündoğarken konseri ile başladı.Grup Gündoğarken konseri ile Dalyan’da başlayan ve Ortaca’ nın diğer mahallelerinde...

Dalyan’da Grup Gündoğarken Rüzgarı Esti
Ortaca Belediyesi Ekin Bülteni tarafından bu yıl 14.’sü gerçekleştirilen “Ekin Sanat Günleri”, Dalyan mahallesinde Grup Gündoğarken konseri ile başladı.
Grup Gündoğarken konseri ile Dalyan’da başlayan ve Ortaca’ nın diğer mahallelerinde gerçekleştirilen etkinliklerde, eğlence ve yarışmaların yanı sıra, bölgede çevrilmiş olan eski Türk filmlerinin gösterimi, çocuklar için gölge oyunu ve kukla gösterilerinden oluştu. Grup Gündoğarken konseri ile Dalyan’da başlayan Ekin Sanat Günleri, Dalyanlıların büyük beğenisiyle başladı. Konser sonrası ise, Grup Gündoğarken ekibi, Dalyan’da Ortaca Belediyesi tarafından ağırlandı. Etkinliğin kendilerini çok memnun ettiklerini dile getiren ünlü müzisyen Gökhan Şeşen "Böylesine halkla bütünleşik etkinliklerin organizasyonunda yer almak, bizleri çok mutlu etti, sizlerle yeniden buluşup bu güzel atmosferi yaşamayı diliyoruz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327