Dardanel-diyarbakır Maçına Protesto Engeli

Spor Toto 3. Lig 2 Grup’ta mücadele eden Dardanelspor’un bu hafta sonu Diyarbakır’da Yeni Diyarbakır A.Ş. ile oynayacağı karşılaşma, yaşanan olaylar sebebiyle ileri bir tarihe ertelendi.Dardanelspor A.Ş. ile Yeni Diyarbakır A.Ş. arasında...

Dardanel-diyarbakır Maçına Protesto Engeli
Spor Toto 3. Lig 2 Grup’ta mücadele eden Dardanelspor’un bu hafta sonu Diyarbakır’da Yeni Diyarbakır A.Ş. ile oynayacağı karşılaşma, yaşanan olaylar sebebiyle ileri bir tarihe ertelendi.
Dardanelspor A.Ş. ile Yeni Diyarbakır A.Ş. arasında oynanacak lig maçı, Diyarbakır’da yaşanan olaylar sebebiyle ileri bir tarihe ertelendi. Dardanelspor A.Ş. yönetimi, maçı tarafsız bir sahada oynamak istediklerini, ancak federasyonun bu talebi kabul etmeyerek maçı ileri bir tarihe ertelediğini açıkladı. Çanakkale 18 Mart Stadyumu tadilatta olduğu için kendi sahasında oynaması gereken maçları İstanbul’da oynayan Dardanelspor A.Ş’nin yöneticisi Bülent Büberci, “Diyarbakır’da yaşanan olaylar sebebiyle maçı orada oynamak riskli. Ancak bizim talebimiz erteleme yerine tarafsız sahada oynanması yönündeydi. Biz iç saha maçlarımızı da kendi şehrimiz yerine İstanbul’da oynuyoruz. Cumartesi İstanbul’da, çarşamba günü ise Antalya’da maçımız var. Önümüzdeki hafta sonu yeniden İstanbul’da olacağız. Araya bir de bu erteleme maçı sıkıştırılınca, takımın yorgunluğu daha da artacak. Buna rağmen, takım olarak son haftalarda yakaladığımız bir çıkış var. Bunu sürdürmek için yoğun tempoda da olsa mücadele edeceğiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327