Defterdarlık Kendini Yeniledi

Adıyaman Defterdarlığı ‘vatandaş odaklı hizmet’ anlayışıyla, vatandaşın ferah bir ortamda hizmet alması için kendini yeniledi.Vatandaşların vergi borcu ve diğer işlemler için saatlerde sırada beklediği Adıyaman Defterdarlığı’nda...

Defterdarlık Kendini Yeniledi
Adıyaman Defterdarlığı ‘vatandaş odaklı hizmet’ anlayışıyla, vatandaşın ferah bir ortamda hizmet alması için kendini yeniledi.
Vatandaşların vergi borcu ve diğer işlemler için saatlerde sırada beklediği Adıyaman Defterdarlığı’nda vatandaşa yeni bir hizmet sunuldu. Vatandaşın yoğun olduğu vezne bölümünün yeri değiştirilerek, vatandaşlar elektronik sırasına göre ferah bir ortamda işlemlerini yaptırıyor.
Adıyaman Defterdarı Orhan Mutluay, yatırımcı kuruluş olmadıklarını ve mükelleflere daha iyi hizmet sunmanın gayretinde olduklarını belirterek, “Sürekli kendimizi yenileyen bir kurum olarak vatandaşların sırada bekleme sıkıntısı, çileyi gidermek istedik. Hem çalışanlarımız hem de vatandaşlarımız rahat etti. Vatandaşlarımız sırasını alarak, ferah bir ortamda bekleyip işlemini yaptırabiliyor. Çalışanlarımızda daha verimli çalışmış olacak. Rahatsızlığı olan vatandaşlarımız ayakta beklemeden oturacaklar. Kamuoyundan olumlu tepkiler alıyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327