Denizli Basketbol, Destek Bekliyor

Türkiye Kadınlar 2. Lig temsilcisi Denizli Basketbol’un koçu Orçun Yiğit, sezonun ilk maçında herkesi salona beklediklerini söyledi.Türkiye Kadınlar 2. Lig temsilcisi Denizli Basketbol, sezonun ilk karşılaşması olan İzmir BSK maçı için...

Denizli Basketbol, Destek Bekliyor
Türkiye Kadınlar 2. Lig temsilcisi Denizli Basketbol’un koçu Orçun Yiğit, sezonun ilk maçında herkesi salona beklediklerini söyledi.
Türkiye Kadınlar 2. Lig temsilcisi Denizli Basketbol, sezonun ilk karşılaşması olan İzmir BSK maçı için hazırlıklarına devam ediyor. Türkiye Kadınlar 2. Lig temsilcisi Denizli Basketbol’un koçu Orçun Yiğit, Denizli’nin kadınlar anlamında profesyonel liglerde olan takımını karşılaşmaya büyük bir dikkatle hazırlıyor. Pazar günü saat 16:00’da Hasan Güngör Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak maçı taraftarların ilgi göstermesi bekleniyor. Maça iyi hazırlandıklarını belirten Denizli Basketbol’un koçu Orçun Yiğit, "Sezonun ilk maçı için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Güzel sonuçlar elde etmek istiyoruz. Genç arkadaşlarımız oynayacakları karşılaşmalarla tecrübe kazanacaklar. Kadın takımımızı desteklemek için herkesi maça davet ediyorum" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327